Polecane Subskrypcje


NET Media Pass 120Subskrypcja dla mediów internetowych, zawierająca 120 zdjęć do pobrania miesięcznie w jakości Editorial 1024px z podpisem Fotokorpus. cena za zdjęcie ok 3,3 PLN Zdjęcia mogą być wykorzystane tylko przez redakcję, która je zakupiła od autora i tylko na użytek mediów elektronicznych.

400.00 PLN

NET Media Pass 65Subskrypcja dla mediów internetowych, zawierająca 65 zdjęć do pobrania miesięcznie w jakości Editorial 1024px z podpisem Fotokorpus cena za zdjęcie ok 4,6 PLN Zdjęcia mogą być wykorzystane tylko przez redakcję, która je zakupiła od autora i tylko na użytek mediów elektronicznych.

300.00 PLN

NET Media Pass 35Subskrypcja dla mediów internetowych, zawierająca 35 zdjęć do pobrania miesięcznie w jakości Editorial 1024px z podpisem Fotokorpus cena za zdjęcie ok 5,7 PLN Zdjęcia mogą być wykorzystane tylko przez redakcję, która je zakupiła od autora i tylko na użytek mediów elektronicznych.

200.00 PLN

NET Media Pass 15Subskrypcja dla mediów internetowych, zawierająca 15 zdjęć do pobrania miesięcznie w jakości Editorial 1024px z podpisem Fotokorpus cena za zdjęcie ok 6,6 PLN Zdjęcia mogą być wykorzystane tylko przez redakcję, która je zakupiła od autora i tylko na użytek mediów elektronicznych.

100.00 PLN

Patronite - HEAVYWEIGHTSubskrypcja przyznawana osobom patronującym Fotokorpus na www.patronite.pl/fotokorpus. Umożliwia pobranie 5 zdjęć pełnej rozdzielczości miesięcznie. Zdjęcia mogą być wykorzystane tylko przez Patrona, na użytek mediów elektronicznych i społecznościowych.

288.00 PLN

Patronite - LIGHT HEAVYWEIGHTSubskrypcja przyznawana osobom patronującym Fotokorpus na www.patronite.pl/fotokorpus. Umożliwia pobranie 2 zdjęć pełnej rozdzielczości miesięcznie. Zdjęcia mogą być wykorzystane tylko przez Patrona, na użytek mediów elektronicznych i społecznościowych.

96.00 PLN

Patronite - MIDDLEWEIGHTSubskrypcja przyznawana osobom patronującym Fotokorpus na www.patronite.pl/fotokorpus. Umożliwia pobranie 1 zdjęcia pełnej rozdzielczości miesięcznie, z niedużym podpisem autora. Zdjęcia mogą być wykorzystane tylko przez Patrona, na użytek mediów elektronicznych i społecznościowych.

48.00 PLN